Snapchat İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

3 ay önce, Sms Onay


Snapchat İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Snapchat Nedir ?

Snapchat, kullanıcıların fotoğraf çekebildikleri, video çekebildikleri, bunların üzerine not ekleme imkânı olan ve tüm bunları belli bir süreliğine paylaştıkları (1-10 sn.) bir sosyal mesajlaşma platformudur. Önemli özelliklerinden birisi, sizin gönderdiğiniz mesajın, belli bir süreliğine karşı tarafta görünmesidir. Karşı tarafın kaç sn. göreceğini siz belirlersiniz. Gönderdiğiniz iletiyi alan kişi, ekranına dokunarak açar, belirlenen süre boyunca içeriği görüntüler ve sonra Snapchat aracılığıyla hiçbir türlü tekrar açamayacağı şekilde ileti silinir. Her ne kadar kısa süreliğine gönderimler yapılsa da karşı taraf ekran görüntüsünü alarak bu özelliği geçersiz hale getirebilir. Buna dikkat edilmeli. Tabi ekran görüntüsünü alındığına dair bilgilendirmeyi snapchat karşı tarafa yapıyor.

Snapchat Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Snapchat e kayıt olurken sizden telefon numaranızı sms onayı yoluyla doğrulamanızı isteyecektir.

 

Telefon numarası onay karşısında çoğu kişi rahatsız olabiliyor. Düşünsenize bir siteye numaranızı verip birde yetmezmiş gibi sms onay yoluyla doğrulatacaksınız. Bu yöntem ilerde size büyük dert olabilir. Telefon numaranız diğer kullanıcılara sızabilir.Hemen panik yapmayın sizlerin bu tür durumlar karşısında sizler için sms-onay.net  i yarattık.

Siteye giriş yaptığınız zaman sağ üst kısımda Kayıt ol simgesi gözünüze çarpacaktır. Sizlerden ad,soyad,mail ve  belirlediğiniz şifre ile birlikte kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminin açılan sayfada yukarı tarafta bulunan Bakiye Yükle seçeneğini seçiniz.

 

Bakiye Yükle sayfasına girdiğiniz zaman kredi kartı veya banka kartınız ile güvenli ve kolayca ödeme yapabilirsiniz. Sisteme minimum 5 TL bakiye yükleyebiliyorsunuz. Yüklenen bakiye 1 ila 2 dakika içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. Bakiye işleminin ardından ana sayfaya bölümüne gelip servisler bölümünden Snapchat kısmını seçiniz.

Snapchat servisini seçtikten sonra karşınıza ülke seçilebilen bir ekran gelecektir. Buradan istediğiniz ülkeyi stok adedine dikkat ederek seçebilirsiniz.

Almak istediğiniz ülkeyi ayarladıktan sonra Numara al kısmını seçerek numarayı alabilirsiniz. Aldığınız numaralar Numaralarım kısmında gözükecektir. Numaralarım kısmında olan aldığınız numarayı Snapchat Kayıt bölümünde telefon numaranızı yazarak gelen onay kodu sayesinde hesabınızı onaylar ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi tamamlarsınız.

Ayrıca Snapchat haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap