SMS Onay Nedir?

9 ay önce, Sms Onay


SMS Onay Nedir?

SMS Onay  

Mobil onay olarak da bilinen SMS onay sistemi, kişilerin ya da firmaların kendi özel numaralarını kullanmadan SMS sistemi ile üyelik kabulü sağlayan numaralara abonelik işleminin gerçekleştirilmesi için kullanılan bir yöntemdir.

SMS onay sistemi özellikle sosyal medya platformları Instagram, Facebook, Twitter ve Google’da hesaplarınızı kontrol ederken gerçek numaranızın kullanılmasının önüne geçilmek maksadıyla geliştirilmiştir. İnternet hayatımıza artı birçok değer katıyor olsa da beraberinde getirmiş olduğu birtakım güvenlik açıkları oluyor ki bunların içerisinde kişinin kimliği ve kişisel bilgilerinin ifşası en sıkıntılı sonuçtur.

SMS onay sistemi kullanırken dikkat edilmesi gereken husus bu numaraların tek kullanımlık olduğudur. Dolayısıyla sürekli olarak aynı numarayla işlerinizi çözemezsiniz. Bu nedenle sürekli aynı numara üzerinden yapacağınız mobil işlemler için uygun değildir. Doğru çözüm ise doğru onay sitesini bulmaktan geçer.

Sitemizi ilk kez ziyaret ettiğiniz de fiyatlar hakkında bilgi almak istediğinizde yapmanız gereken fiyat listesi sekmesine tıklamak olmalıdır. Fiyat sekmesine tıkladığınızda aşağıda görmüş olduğunuz gibi kutucukların bulunduğu bir alan açılacak ve hangi hizmeti kullanmak istiyorsanız tıkladıktan sonra ülke seçerek satın alım işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Ancak kod alabilmeniz için kayıt olmanız gerektiğini unutmamalısınız.

SMS onay
SMS Onay

 

www.sms-onay.net, profesyonel alt yapısıyla kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutmuş bir markadır. Her türlü SMS onay numaranızı alabileceğiniz bu sistemi güvenle kullanabilirsiniz.

SMS Onay Fiyatları  

SMS onay fiyatları firmalara göre değişiklik gösterir. Bunun için fiyattan ziyade alınacak hizmet kalitesi ve güvenirlik daha ön planda olmak zorundadır. Alacağınız numara fiyatları uygun ve her ülkeye göre ayrı belirlenmiştir. Bu nedenle SMS onay fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için sitemize üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekir.

Neden SMS Onayı İsteniyor?

2016 yılından önce firmalar müşteri bilgilerini aldıktan sonra istedikleri şekilde kullanabiliyor ve en büyük şikayetlerde bu numaraların farklı firmalara para karşılığı satılıyor olmasıydı. Dolayısıyla herhangi bir yere vermiş olduğunuz numaraya gelen SMS reklam mesajları artık işin içinden çıkılmaz bir hale geldi. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işletmelere verilen 2 yıllık sürecin dolması sonrasında firmalar müşterilerine ulaşabilmek ve aynı çözümleri yerine getirebilmek için onay sistemlerini kullanmaya başladılar. Dolayısıyla telefonunuzu verdiğinizde pek çok şeyi de kabul etmiş oluyorsunuz ve bunların başında da baş edemeyeceğiniz reklam mesajları geliyor. SMS onay sistemi ise bu mesajların ortadan kaldırılması için geliştirilmiş bir sistem olarak kullanılıyor.

https://www.sms-onay.net/ adresinden bize ulaşabilir ve SMS onay hizmetini alabilirsiniz.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap